O grupie Pietrucha

W skład Grupy Pietrucha wchodzi jedna firma handlowa oraz trzy zakłady przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Szeroki asortyment oferowanych produktów zapewnia ugruntowaną pozycję na polskim i światowych rynkach inżynierii lądowej i wodnej. Skuteczność proponowanych przez nas rozwiązań jest poparta licznymi realizacjami nie tylko w Europie, ale i na całym świecie. Doświadczenie, które przez lata zdobywaliśmy, pozwala oferować produkty najwyższej jakości oraz wprowadzać na rynek nowe, innowacyjne rozwiązania, wychodzące  naprzeciw oczekiwaniom klientów. W naszych zaawansowanych technologicznie zakładach produkcyjnych wytwarzany jest szeroki wachlarz profili konstrukcyjnych oraz geosyntetyki z tworzyw termoplastycznych.

IBS_Logo

Od maja 2015 roku jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę mobilnych systemów ochrony przeciwpowodziowej IBS. System ten został zastosowany w wielu miejscach Europy (również w Polsce) i doskonale zdał egzamin w obliczu zagrożenia pod względem bezpieczeństwa i niezawodności działania w trudnych warunkach.

Zakład produkcyjny w Ksawerowie
Zakład produkcyjny w Ksawerowie

Nasze dążenia do ciągłego rozwoju obrazuje obecność na 5 kontynentach, w 34 krajach, gdzie obsługujemy niemal 3500 klientów. W Europie posiadamy sprawną i rozbudowaną sieć sprzedaży, ale nasza uwaga skupia się obecnie na Europie Wschodniej oraz rozwijających się krajach Azji i Afryki, gdzie powstały nasze przedstawicielstwa handlowe.

Kierunki rozwoju Grupy PIETRUCHA