Szczelne bariery przemysłowe

Bardzo wytrzymałe i uniwersalne w zastosowaniu bariery przeciwpowodziowe są nieodzowne w zakładach produkcyjnych lub magazynach, gdzie prawdopodobne jest ryzyko skażenia środowiska poprzez niekontrolowany wyciek szkodliwych substancji. Wykonane z wysokiej jakości komponentów, są w stanie wytrzymać bardzo duży napór, doskonale sprawdzają się w momencie pożaru lub awarii i chronią wnętrze przed dostaniem się do niego wody. Realizujemy zarówno bardzo duże projekty, jak również zaopatrujemy Klientów w niewielkie pod względem wymiarów bariery przeciwpowodziowe, zawsze dostosowując rozwiązanie do indywidualnych potrzeb każdego z Państwa.

Zabezpieczenia całkowicie eliminują zagrożenie dzięki pełnej szczelności i znajdują zastosowanie zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz poszczególnych obiektów. Niewielka liczba elementów, które składają się na dany system sprawia, że nie popełniamy pomyłek w trakcie montażu i zawsze zaopatrujemy Klientów w najwyższej jakości rozwiązania. Dzięki doskonałemu wykonaniu system pozwoli skutecznie powstrzymać niszczycielską siłę żywiołu – tak ognia, jak i wody.

W ofercie posiadamy systemy manualne, uruchamiane lub zakładane przez wyszkolony personel, albo automatyczne. Każda bariera przeciwpowodziowa zostanie wykonana zgodnie z potrzebami – wystarczy skontaktować się z nami i przedstawić gotowy projekt albo swoje oczekiwania. Zapewniamy kompleksową obsługę oraz profesjonalne podejście do realizowania najbardziej skomplikowanych zleceń.